Login

Po stopách Jacka Ferneta

Novinky

22. ročník je tady! Napsal JF dne 15.10.2018

22. ročník je tady!

Ahoj závodníci!

22. ročník závodu Po stopách Jacka Ferneta se velmi rychle blíží! Termín byl stanoven na 1.12.2018.

Registrace bude spuštěna začátkem Listopadu. Více informací již brzy v propozicích.

JF

Nepropadejte zimní depresi! Napsal JF dne 30.11.2017

Nepropadejte zimní depresi!

Milí závodníci !

Jednak vás chceme ujistit, že máme objednané slunečné počasí, proto se ničeho nebojte a nepropadejte zimní depresi. My pořadatelé na trati budeme trpět víc než vy. Jdeme do toho !

Kdo máte orienťácké popisníky na ruku (stačí malý), tak si je vemte. Popisy kontrol budou udělány tak, aby se do popisníku vešly. Kdo popisník nemá, obejde se bez něj, žádná křeč.

Ještě malá reakce na šumy, které k nám dolehly. Všechny kontroly jsou bodovány stejně – jedním bodem. Kontrola označená v mapě dvěma vykřičníky – jeden bod. Kontrola označená v mapě jedním vykřičníkem – jeden bod. Kontrola označená v mapě bez vykřičníku – jeden bod.

Vykřičníky v mapě mají pouze zabránit zbytečnému bloudění a totálnímu vyčerpání amatérů.

Kdo má závodní ambice, měj by jet pro všechny kontroly. Naopak, minimalistům stačí jet Příbraz – občerstvovačka – Příbraz a budou hodnoceni.

Na kontrolách se zbytečně nezdržujte. Funět, brebtat, skuhrat, smrkat, jíst i pít přece můžete za jízdy. Když takhle ztratíte na jedné kontrole tři minuty, na dvaceti kontrolách neberete hodinu jalové ztráty. Limit dojezdu v 16.30 je neúprosný.

Citát na rozloučenou:

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.“ John James Urgayle [Viggo Mortensen], G.I. Jane

JF a jeho parta

 

 

Neplatičům z řad výhodníků Napsal JF dne 8.11.2017

Neplatičům z řad výhodníků

Neděste se vy, kterým dnes nebo v příštích dnech dorazí oznámení o neplatnosti vaší registrace. Stačí najít původní mail o registraci a zaplatit... ale neváhejte, mohli byste utřít i jako VIP výhodníci.

Obeslaných vás bylo o cca 80 více, než jsme schopni pojmout a kdo dřív zaplatí, ten pojede!

JF

Propozice, pravidla, mapa Napsal JF dne 1.11.2017

Propozice, pravidla, mapa

Protože se množí dotazy k organizaci přihlašování, zveřejňujeme je v propozicích, v záložce Ke stažení, společně s upravenými pravidly a slepou mapou (do půlnoci tam budou). 

Během soboty 4.11. všem loňským a předloňským účastníkům s vlastní emailovou adresou dorazí informace k přednostnímu přihlášení. Přesto se snažte být rychlí, páč email dostane o pár lidí víc, než jsme schopni pojmout. 

JF a jeho parta

Mapy.cz Napsal JF dne 5.10.2017

Mapy.cz

Mapy.cz přidány mezi naše hlavní partnery.

Ahoj Ferneťáci Napsal JF dne 1.8.2017

Ahoj Ferneťáci

letošní ročník se bude konat v sobotu 2. 12.

JF a jeho parta

Tak jsme dojeli Napsal JF dne 1.12.2016

Tak jsme dojeli

Přátelé, kamarádi, ferneťáci,

máme za sebou už dvacátý ročník a neměli jsme pocit, že by to byla nuda nebo stereotyp. Radost z toho, že celý den běželo vše jako po másle a že loňský lupič letos nedorazil, trochu pokazila závěrečná pranice. Přesto považujeme akci za zdařilou a nezbývá, než se těšit na další a přát si, aby vše vyšlo alespoň tak, jako letos.

V sekci "Ke stažení" najdete výsledky, v "Galerii" odkazy na video a fotky...

 JF a jeho parta

Startujeme! Napsal JF dne 25.11.2016

Startujeme!

..vy až zítra! Přesto nám/vám můžete už dnes výrazně ulehčit. Před pár dny vám přišla do mailu přihláška hlídky a kdo zná svůj tým, vyplní ji nejlépe v PC (po stažení to jde), aby byla čitelná. Kdo pošle přihlášku na jackfernet@email.cz zítra si může vyzvednout už jen připravený balíček. Bude to rychlejší a po vás už budeme potřebovat jen přihlášku podepsat. Ti kdo přijedou s vytištěnou přihláškou v ruce nám udělají také radost, páč to bude k přečtení:-)

Pokud to pošlete všichni, možná to nestihneme, ale zkusit to určitě chceme.

JF a jeho parta

Tak už je skoro hotovo! Napsal JF dne 2.11.2016

Tak už je skoro hotovo!

...do naplnění počtu účastníků zbývá posledních pár míst, tedy kdo pošle kačky dřív, ten pojede.

Zaregistrujeme ještě pár náhradníků, abychom měli kým nahradit ty, kteří stornují registraci nebo nezaplatí a ostatní budou pro letošní ročník smolaři. Je nám to líto, ale víc lidí se do naší hospody prostě nevejde.

JF a jeho parta

Víajpáci nespěte! Napsal JF dne 31.10.2016

Víajpáci nespěte!

Milí Výhodníci,

blíží se okamžik, kdy budou vaše výhody ty tam a předběhnou-li vás lační nevýhodníci i s platbou, stanete se rázem nevýhodníky vy! Máte poslední den na zaplacení bez stresu, jinak byste mohli vokrouhat. Neváhejte, páč až naplníme stav, další brát nebudeme => NEDĚLÁME SI PRDEL!  ...a neregistrovaný hážeme pro výstrahu psům:-)

JF a jeho parta

Starší novinky
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich